Projekty duże

Oprócz dla nas „zwykłych”, realizowanych w danym roku projektów podejmujemy się też trudniejszych zadań. Są to projekty duże, wymagające większego zaangażowania już na etapie pisania wniosków. Co jednak nas nie zabije to nas wzmocni. W swoim dorobku mamy (od najnowszych do najstarszych) :

POKAŻ KULTURĘ DBAJĄC O NATURĘ

Od 2021 roku realizujemy projekt Pokaż kulturę dbając o naturę. Obejmuje on budowę wiaty, założenie monitoringu oraz przeprowadzenie ekowarsztatów na terenie przyległym do Mariny Obornickiej. Zgodnie z założeniami prace powinniśmy zakończyć z początkiem 2023 roku. Całkowita wartość projektu to 36 756 a kwota dofinansowania pozyskana za pośrednictwem Lokalnej Grupy Rybackiej 7 Ryb wynosi 26 242zł.

SPAKUJ SIĘ I NA RZEKĘ RUSZ!

Projekt realizowany przy współpracy z Nadleśnictwem Oborniki, Gminą Oborniki oraz NW Włóczykije. W jego ramach stworzyliśmy turystyczną mapkę naszego terenu z aktualnymi informacjami o szlakach pieszych, rowerowych i kajakowych. Wartość projektu wyniosła 11 380 a pozyskane za pośrednictwem Lokalnej Grupy Działania Kraina Trzech rzek wyniosła 9 330. Prace zakończyliśmy w 2019 roku a mapki zobaczyć i pobrać możecie TUTAJ.

ROZWÓJ MARINY OBORNICKIEJ – OGÓLNODOSTĘPNEJ I NIEKOMERCYJNEJ INFRASTRUKTURY REKREACYJNEJ NA BRZEGU WARTY

Ten projekt zakończyliśmy w 2018 roku. Jego całkowita wartość wynosiła 17 883 a pozyskane w Lokalnej Grupie Działania Kraina Trzech Rzek dofinansowanie 14 277. Dzięki niemu na naszej Marinie pojawił się kontener sanitarny. Zakupiliśmy też agregat prądotwórczy, który służy nam do dziś.

ROZWÓJ MARINY OBORNICKIEJ – OGÓLNODOSTĘPNEJ I NIEKOMERCYJNEJ INFRASTRUKTURY TURYSTYCZNEJ NA BRZEGU WARTY

Realizację tego projektu także zakończyliśmy w 2018 roku. W jego ramach Obornicka Marina wzbogaciła się o łódkę, namiot biesiadny i 10 ławostołów. Zadanie kosztowało 15 743 a dotacja jaką pozyskaliśmy z Lokalnej Grupy Działania Kraina Trzech Rzek wyniosła 7 913,00.

Jak sami widzicie działamy dużo i intensywnie. Jeśli macie ochotę dołączyć do naszego grona zapraszamy. Wpadnijcie na zebranie, napiszcie, zadzwońcie. Dodatkowe ręce do pracy zawsze są mile widziane.