Aplagowe Zakończenie Sezonu

Szanowni Aplagowicze, Wodniacy, Miłośnicy Przyrody i naszej pięknej Warty!
Już w sobotę 21 września zapraszamy na spływ pod hasłem „Poznajemy ciekawe miejsca historyczne i przyrodnicze”, którym zakończymy tegoroczne lato.

Rozpoczniemy na brzegu Warty w Biedrusku, dokąd zawiezie nas autokar a zakończymy w Obornikach, na naszej Obornickiej Marinie przy moście. W planie m.in.: zwiedzanie i słodki poczęstunek w pałacu w Biedrusku i ognisko na Marinie.
Regulamin podamy niebawem. Do dyspozycji będą łącznie 64 miejsa w galarach lub na tratwach. Koszt uczestnictwa to dla dzieci do lat 15 i członków Aplagi 15zł a dla pozostałych osób 50zł/os.. Zgłoszenia (imię, nazwisko, wiek, nr telefonu, informacja czy miejsce na tratwie czy galarze oraz czy trasa z Poznania czy z Biedruska) można już przesyłać na adres przystankowale@o2.pl. Wpłaty prosimy przekazywać na konto: 53 2030 0045 1110 0000 0424 7460 (Obornickie Stowarzyszenie Wodniackie Aplaga, ul. Mickiewicza 4, Bank BGŻ BNP Paribas S.A.).
Szczegóły:
– możliwe trasy: Poznań- Oborniki lub Biedrusko- Oborniki
– zbiórka na rynku przy fontannie: 7:30 (grupa Poznań), 8:00 (grupa Biedrusko)
– il. uczestników: 30 miejsc na galarach, 34 miejsca na tratwach
– odpłatność: dzieci do lat 15 i członkowie Aplagi: 15zł, pozostali uczestnicy 50zł/os.
– podczas spływu przewidziano zabawę w ramach której do zdobycia będą 3 atrakcyjne nagrody
– w cenie: transport, ubezpieczenie NNW, miejsce na tratwie lub galarze, opieka ratownika, upominek spływowy, zwiedzanie i słodki poczęstunek w pałacu w Biedrusku, ognisko na Obornickiej Marinie
– prosimy o zabranie napojów, stroju odpowiedniego do aury oraz kiełbasy bądź innych smakołyków na wieczorne ognisko na Marinie
– zapisy do godz. 17:00 w środę 18 września br., decyduje kolejność zgłoszeń.
Zapraszamy z wodniackimi pozdrowieniami!
Zarząd OSW Aplaga
plakat aplagowe 2019