ARCHITEKTURA W OBIEKTYWIE

W roku ubiegłym fotografowaliśmy naturę, tym razem proponujemy uchwycić obiektywem architekturę. Wydarzenie  zaplanowaliśmy na 06 sierpnia br. a uczestnictwo gwarantujemy 40 osobom  podzielonym na dwie grupy.

Mile widziane są osoby dorosłe oraz młodzież. Scenariusz wygląda tak: rozpoczniemy krótkim szkoleniem z zakresu fotografii  przeprowadzonym przez profesjonalnego fotografa, następnie wsiadamy do galara  i płyniemy w górę rzeki za most kolejowy a z kolei po zwrocie do Bąblina. W czasie rejsu oczywiście fotografujemy korzystając z cennych uwag naszego fotografa. Tym razem tematem naszych zdjęć  ma być architektura naszego miasta widziana z rzeki oraz Dom Rekolekcyjny w Bąblinie. Obiekt ten będzie można zwiedzić i oczywiście obfotografować. We wspomnianym Domu Rekolekcyjnym czeka  członków rejsu ciepły posiłek. Pierwsza grupa zaczyna wyprawę o godzinie 12.00 z obornickiej mariny, natomiast na grupę drugą na przystanku autobusowym  przy ul. Szamotulskiej o godzinie 14.00 będzie czekał autobus, który zawiezie ją do Bąblina. Tam właśnie grupa druga rozpocznie swoją wyprawę rzeką do Obornik, oczywiście poprzedzoną posiłkiem i  wykładem. Pierwszą grupę do Obornik zabierze autobus. Najciekawsze zdjęcia zostaną zaprezentowane na wystawie fotograficznej w Bibliotece Publicznej , Starostwie Powiatowym oraz Urzędzie Miejskim. Wystawa w pierwszym miejscu planowana jest we wrześniu br. Zdjęcia opisane należy dostarczyć na adres mailowy naszego stowarzyszenia do końca sierpnia br. Nasz adres – aplaga@wp.eu. Ilość zdjęć oraz szczegóły techniczne dotyczące zdjęć zostaną podane w czasie wyprawy.

Wszystkich chętnych zapraszamy do uczestnictwa w wyprawie. Zapisy tym razem przyjmuje    kol. Tomasz Rojna  – nr telefonu 606 514 812.   Koszt wyprawy 30zł. od uczestnika. Wpisowe należy wpłacić na konto bankowe stowarzyszenia .  Oto numer 53 2030 0045 1110 0000 0424 7460.      

Zadanie wspiera Starostwo Powiatowe oraz Gmina Oborniki.

NIE PRZEGAPCIE TEJ OKAZJI!