ZOSTAŃ CZŁONKIEM NASZEGO STOWARZYSZENIA !!!

To już dziesięć lat grupa zapaleńców, osób uwielbiających kontakt z naturą a zwłaszcza z wodą prowadzi szeroko zakrojoną działalność.

Byliśmy organizatorami lub współorganizatorami wielu imprez o charakterze plenerowym. Zorganizowaliśmy dziesiątki kajakowych i tratwianych spływów. Byliśmy inicjatorami oraz uczestnikami wielu akcji sprzątania brzegów naszych rzek. Przy udziale policjantów oraz strażaków zorganizowaliśmy i przeprowadziliśmy szereg prelekcji adresowanych do młodzieży szkół podstawowych i średnich a poświęconych bezpieczeństwu. Ważnym celem naszych działań jest doprowadzenie do powstania w Obornikach na rzece Warcie mariny na miarę XXI wieku. Jeżeli  lubisz aktywny wypoczynek, kręci Cię kolektywne działanie oraz daje Ci satysfakcję działanie na rzecz innych to znaczy że stowarzyszenie „APLAGA” jest miejscem dla Ciebie. W naszej internetowej witrynie znajdziesz statut naszego stowarzyszenia. Jeżeli podejmiesz jedynie słuszną decyzję to w załączeniu masz deklarację przystąpienia no naszej grupy.