„W KRAINĘ BIELIKA”

W krainę tą wybierzemy się z aparatem fotograficznym. Wypad ten zaplanowaliśmy na 17 lipca br. a uczestniczyć w  nim może 30 osób podzielonych na dwie grupy. Mile widziane są osoby dorosłe oraz młodzież.

Scenariusz wygląda tak: rozpoczniemy krótkim szkoleniem z zakresu fotografii  przeprowadzonym przez profesjonalnego fotografa, następnie wsiadamy na galerę i płyniemy do Kiszewa. W czasie rejsu oczywiście fotografujemy korzystając z cennych uwag naszego fotografa. W Kiszewie czeka członków rejsu ciepły posiłek. Pierwsza grupa zaczyna wyprawę o godzinie 11.00 z obornickiej mariny, natomiast na grupę drugą na obornickim rynku o godzinie 13.00 będzie czekał autobus, który zawiezie ją do Kiszewa. Tam właśnie grupa druga rozpocznie swoją wyprawę do Obornik. Oczywiście poprzedzoną wykładem. Pierwszą grupę do Obornik zabierze autobus. Najciekawsze zdjęcia zostaną zaprezentowane na wystawie fotograficznej w Bibliotece Publicznej w Obornikach. Wystawa planowana jest we wrześniu br. Zdjęcia opisane należy dostarczyć na adres mailowy naszego stowarzyszenia do końca lipca br. Nasz adres – aplaga@wp.eu. Ilość zdjęć oraz szczegóły techniczne dotyczące zdjęć zostaną podane w czasie wyprawy.

Wszystkich chętnych zapraszamy do uczestnictwa w wyprawie. Zapisy przyjmuje tradycyjnie  kol. Łukasz Wierzbiński  – nr telefonu 501 020 141 lub adres mailowy –  lukasz022@orange.pl. Koszt wyprawy 25zł. od uczestnika. Wpisowe będzie zbierane w momencie rozpoczęcia wyprawy.

NIE PRZEGAPCIE TEJ OKAZJI!